ריבית פריים

( 10 / 2011 )

4.5%

קבלו הצעת מחיר מיידית לביטוח משכנתא ממספר חברות ביטוח

מומלץ לצפייה, לוקחים משכנתא? ככה תחסכו עשרות אלפי שקלים

ריבית משכנתא

ריבית משכנתא היא מושג המסביר את סכום גובה הריבית אותה תחזירו בכל חודש למוסד הפיננסי שהעניק לכם את הסכום הראשוני לרכישת הדירה שלכם. ריבית משכנתא יכולה להשתנות ולעיתים רבות (כפי שראיתם בכתבה ששודרה במהדורת החדשות של ערוץ 10 ובשאר המאמרים הפרוסים כאן), ההפרשים בין ההחזרים יכולים להגיע לעשרות רבות אחוזים.

ריבית משכנתא יכולה להשתנות ויכולה לעמוד על גובה אחיד. השינוי תלוי כמובן בצורה ישירה במסלול המשכנתא אותו בחרתם. את המסלול אתם תבנו יחד עם יועץ ההשקעות שיפרוס בפניכם את כלל המסלולים הטובים ביותר. אתם תעברו על כל מסלול ותתייעצו כמובן עם המשפחה. זוגות צעירים רבים לוקחים את מסלולי ההצעה כפי שקיבלו מיועץ המשכנתא הישר אל הוריהם כדי לקבל עוד זווית ראיה ועוד חומר למחשבה ממי שכבר היה שם ויודע, פחות או יותר, איך העסק הזה מתנהל ברמה היומיומית.

ריבית משכנתא משתנה

ריבית משכנתא משתנה תשתנה בכל חודש בהתאם לאותו המסלול ולפרמיה שבחרתם יחד עם יועץ ההשקעות שלכם. ריבית המשכנתא יכולה לנוע על פני טווח שלך עשרות אחוזים אולם במקרים רבים יכולה להסתכם בשוני של 4-7 אחוזים של החזר. הריבית עצמה כמובן מתווספת לסכום.

ריבית משכנתא קבועה

ריבית משכנתא קבועה מתאימה יותר למי שמחפש שקט נפשי וביטחון כלכלי. ריבית משכנתא קבועה יכולה לעמוד על 4 או על 7 אחוזים וכמובן לנוע בקשת הזו. מדובר בריבית אחידה שמתאימה מאוד למי מכם שיודע מהו מצבו הכלכלי, לאותם אלו שיכולים לדעת בוודאות מהו מאזן ההכנסות מול מאזן ההוצאות החודשי שלהם.

חשוב לבחור ביועץ משכנתאות אמין ומוכר. במקרים רבים הגוף הפיננסי שיציע לכם את המשכנתא יספק לכם יועץ משכנתאות. חלק מאותם מוסדות פיננסים יבקשו תוספת תשלום או תשלום נפרד עבור הייעוץ המקצועי שתקבלו. במקרים טובים ונוחים יותר אותו ייעוץ ייחשב כחלק אינטגראלי מהתהליך עצמו, כלומר, הצעדים הראשונים לפני לקיחת משכנתא.

באתר שלנו תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם בדרך לאותו ביטוח משכנתא. אנו ממליצים לכם להתייעץ עם גורמים מוסמכים ולהגיע לפגישת ההיכרות או לפגישת הייעוץ מוכנים כאשר אתם יודעים היטב מה מצבכם הכלכלי. נשמח להמשיך ולכוון אתכם בכל עת.