ריבית פריים

( 10 / 2011 )

4.5%

מלאו פרטים וקבלו ייעוץ ראשוני בחינם מיועץ משכנתאות

מומלץ לצפייה, לוקחים משכנתא? ככה תחסכו עשרות אלפי שקלים

יועץ משכנתאות – האיש שלכם בדרך לרכישת דירה

יועץ משכנתאות הוא האיש איתו תנהלו כל כלל השיח שלכם מול המוסד הפיננסי ממנו בחרתם לקחת את המשכנתא. במקרים רבים יועץ משכנתאות יכול לעבוד באופן עצמאי ולספק לכם את המידע העדכני הטוב ביותר עבורכם. יועץ המשכנתאות לוקח את הנתונים הפיננסים שלכם ומבצע מיפוי כלכלי, כך הוא יכול לדעת מהן האפשרויות שעומדות בפניכן ובאיזו צורה תוכלו להחזיר מדי חודש את סכום ההחזר למשכנתא בצורה שלא תפגע ולא תעיק עליכם יותר מדי.

יועץ משכנתאות – מיהו האיש הזה?

יועץ משכנתאות הינו יועץ פיננסי ומומחה לתחום המשכנתאות. יועץ משכנתאות מכיר, יודע ושוחה בעולם המשכנתאות, מהמנוחים הטרמינולוגיים ועד להחזרים המעשיים בשטח. ההבדל בין יועצים פיננסים ארוך, וכדי להתאים ולקצר את המאמר הזה ולהפוך אותו לכזה שיהיה ידידותי לקורא נציין כי ההבדל המשמעותי בין היועצים הפיננסים טמון במושא התמחותם ובמקרה זה כאמור מומחה לייעוץ משכנתאות.

במה יועץ משכנתאות יכול לסייע לכם?

יועץ משכנתאות מכיר היטב את התחום. האין לו אמנם יכולת נבואית ואין הוא יודע מה יהיה המצב הכלכלי בארץ בעוד מספר שנים אבל ברוב המוחלט של המקרים התרחישים שהוא בונה כאשר הוא יושב מול זוג המבקש משכנתא נכונים ומותאמים אישית למצבם של הזוג. יועץ משכנתאות מבצע מיפוי בשטח שכולל נתונים רבים ובכללם: מצבכם הכלכלי, רמת הכנסות, רמת הוצאות, מצב משפחתי נתון מול מצב משפחתי מתוכנן, תכניות לעתיד, מקידום בעבודה דרך לימודים ועד פתיחת עסק.

יועץ משכנתאות יכול לכוון אתכם למסלול הטוב ביותר עבורכם. כך למשל משכנתא בריבית שבין 4 אחוזים ועד ריבית של 7 אחוזים. הנושא הכל כך חשוב הזה בא לידי ביטוי בהחזרים שתשלמו בכל חודש למוסד הפיננסי ממנו לוויתם את הכסף. החזר זה פרוס לרוב לאורך מספר שנים בהתאם למסלול אותו בחרתם.

יועץ משכנתאות אמור לדעת הכל על מצבכם הפיננסי. אל תתביישו ואל תשכחו פרטים מהותיים. רצוי כמובן לערוך רשימת שאלות קריטיות ולרשום את כלל התשובות שאתם מקבלים. רק בצורה כזו תוכלו להגיע לנקודה הטובה ביותר עבורכם, זו שתצעיד אתכם לקראת פתח הבית החדש.

בשורה התחתונה ובסופו של דבר אנו יודעים שתגיעו אלינו. השירות האדיב, היחס החם, הקשר עם הלקוח וכמובן המסלול שמותאם בדיוק לכם פורס בפניכם אופציה נהדרת ויותר מזה, כזו שלא תשאיר בכם חשש. השאירו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

קישורים מומלצים : ביטוח משכנתא