ריבית פריים

( 10 / 2011 )

4.5%

קבלו הצעת מחיר מיידית לביטוח משכנתא ממספר חברות ביטוח

מומלץ לצפייה, לוקחים משכנתא? ככה תחסכו עשרות אלפי שקלים

חישוב משכנתא

איך מחשבים את החזרי המשכנתא? האם ישנו מסלול אחד ללקיחת משכנתא? איזה מסלול כדאי לי לקחת? מה בדיוק כדאי לשאול כאשר מקבלים ייעוץ ומשכנתא ולמי ניתן לפנות כדי לקבל את המידע הכל כך חשוב הזה? על כל השאלות האלה ועוד נענה לכם במאמר הבא.

ראשית, ולפני שאתם מתחילים לקרוא את השורות האלה, אנו מפנים אתכם לכתבה ולתחקיר מרתק ששודר במהודרת החדשות של ערוץ 10. התחקיר כלל סקירה מיוחדת של הפרשי ההחזרים במשכנתאות. אם הסיפור הזה היה מסתיים כאן היה יכול להיות פה סיפור מעניין, אולם המחשבה שבאותו הבנק ניתן לקבל מסלולים שונים זה מזה שהפרשי ההחזרים בהם מסתכמים לעיתים בעשרות אלפי שקלים משנה קצת את הראייה ומעניקה תשובה מוחצת לשאלה מדוע כדאי להשתמש בייעוץ משכנתא לפני שעושים צעדים פזיזים ומהירים שלעיתים רבות עלולים להיות קריטיים.

"OK, אז יש כאן הפרשים בהחזר החודשי גם בסכום המשכנתא וגם בביטוח משכנתא, אז איך אני יודע לאן ללכת, איך אני יודע לחשב את המשכנתא?"

שאלה מצוינת. התשובה עליה מאוד פשוטה. הולכים ליועץ משכנתאות שמעניק את הניתוח הפיננסי הטוב ביותר עבור בני הזוג. הניתוח הזה מורכב ממצבכם העכשווי כמו גם ממכלול שלם של נתונים שיכולים להשתנות. יועץ משכנתאות שם את כל אלו בטבלה מיוחדת שהוא עצמו ולפי ניסיונו בנה ומעניק לכם שורה שלמה של אופציות שיכולות להיות התוצאות הטובות ביותר במיוחד עבורכם. ייעוץ משכנתאות הוא פעולה הדומה להליכה לרופא או לכל מומחה אחר. רק כאן תוכלו לקבל תמונת מצב עדכנית על המסלול המדויק שיכול להתאים לכם ולשמור על החוסן הכלכלי האישי אותו אתם מבקשים להשיג.

"מה ביטוח משכנתא מעניק לנו?"

ביטוח משכנתא מעניק לנו יציבות וחוסן כלכלי לאחר לכתו של אחד מבני הזוג. הבנק עצמו מעוניין לשמור על החזרי הלוואה אבל לא מנסה להימנע עד כמה שאפשר מביצוע של מהלכים דרסטיים ולכן הוא מחייב אתכם ללקיחת ביטוח משכנתא. כך אתם מקבלים בעת ובעונה אחת ביטוח חיים כמו גם ביטוח דירה למניעת נזקים אפשריים או נזקי טבע ומכאן מגיעה גם השמירה על הנכס.