ריבית פריים

( 10 / 2011 )

4.5%

מלאו פרטים וקבלו ייעוץ ראשוני בחינם מיועץ משכנתאות

מומלץ לצפייה, לוקחים משכנתא? ככה תחסכו עשרות אלפי שקלים

ייעוץ משכנתאות

ייעוץ משכנתאות הינו תחום מיוחד הקשור באופן ישיר לשאר ענפי הייעוץ הפיננסי המוצעים כיום לאזרח הפשוט. הזוג הצעיר, בדרכו לקחת משכנתא לקראת הדירה החדשה, חייב לקבל את מלוא המידע ואת כלל הנתונים בדבר ההחזר החודשי ותנאי המשכנתא. כיוון שמדובר בנושא כל כך חשוב בנינו עבורכם מאמר קצר וקולע שיכול להתאים לכם ולפשט עבורכם את הדברים.

ייעוץ משכנתאות – מה זה אומר?

ייעוץ משכנתאות הינו תחום המיועד לכלל הזוגות והאנשים המבקשים לקבל משכנתא. ייעוץ משכנתאות הינה פעולה המתבצעת יחד עם אותו זוג מיוחד ושנעשית על ידי מומחה בתחום המשכנתאות. זה האחרון יבצע מיפוי מיוחד שיכלול את מצבכם הפיננסי ויאפשר לכם לעמוד מול כלל האופציות להחזרי המשכנתא החודשיים, בנוסף תוכלו לעזר בו גם בביטוח משכנתא.

למה כדאי לקבל ייעוץ משכנתאות?

כפי שראיתם בסרטון המצורף שהוקלט מתוך מהדורת החדשות של ערוץ 10 ישנם הבדלים עצומים בהחזרים החודשיים לא רק בין אחד אחד למשנהו אלא גם בין כל סניף וסניף. כן כן, אתם קוראים נכון והסרטון שצירפנו יוכל לחדד לכם את העניין. לעיתים, אתם תפגשו עם סוכן מסניף של בנק X וכאשר תגיעו לסניף אחר של אותו, ממש במרחק של מספר רחובות ממנו, תקבלו הצעה שונה לחלוטין. ההפרשים המסוכנים האלה עלולים להגיע לעיתים לעשרות אלפי שקלים.

ייעוץ משכנתאות – הדרך הבטוחה ביותר

רק ייעוץ משכנתאות נכון ומתאים יכול לכוון אתכם לדרך הטובה ביותר. המצב הפיננסי של השוק נתון לשינויים על בסיס יומיומי. אנשים שחיים את העולם הפיננסי המרתק הזה פתוחים לכמות אדירה של מידע, של נתונים משתנים ושל אינטריגות פנימיות של השוק. כיוון שמשכנתא היא נושא חשוב שיכול להשפיע בעצם על אורח חייכם בשנים הבאות, חובה עליכם לקחת אחריות והתייעץ עם הטובים ביותר שהשוק יכול להציע.

מהם היתרונות של ייעוץ משכנתאות?

רשימת היתרונות הארוכה של ייעוץ משכנתאות כוללת בתוכה מספר נקודות חשובות עד מאוד. כדאי לקבל וליהנות מכל יתרונותיו של הייעוץ עצמו עליכם לפרוס באופן מסודר וברור את מצבכם הכלכלי. הליך הייעוץ כולל לא אחת ניתוחים מעמיקים וניסון לחזות את מצבכם הכלכלי בעוד מספר שנים. נתונים אלה יכולים להיעשות כאמור רק ע"י מומחה שמכיר את התהליך המסובך של בניית תמונה שכזו.

השוואת מסלולי המשכנתאות תוכל לפתוח בפניכם את כמות האפשרויות הבלתי מוגבלות. בדקו היטב כל אחת ואחת מהן. אנו בטוחים שהיחס האישי כמו גם המסלול המדויק שאנו מציעים יוכל לסלול בפניכם את הדרך לדירה החדשה. השאירו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.